Nasze kontenery

Kontener na gruz Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów, Pabianice, Zgierz, Ksawerów, Lutomiersk i inne.

W ofercie naszej firmy każdy znajdzie produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb. Kontenery na gruz oraz kontenery na śmieci, jakimi dysponujemy, pozwalają na idealne dopasowanie do aktualnych zadań. Nie musisz wybierać największego, jeśli akurat remontujesz jedynie łazienkę. Jeśli zdradzisz nam, jaką ilość gruzu będziesz mieć do zutylizowania, pomożemy w doborze odpowiedniego kontenera. Oferujemy również pełną uniwersalność posiadanych kontenerów. Składa się na nią fakt, że oferujemy kontenery na gruz typu mulda, na które załadowanie dowolnego ładunku nie sprawia żadnego kłopotu.

Kontener na gruz i na inne odpady.

Jesteśmy w stanie przyjąć w ramach zlecenia nie tylko gruz zalegający po wyburzeniach czy remontach lub powstający podczas bieżącej budowy, ale również złom, śmieci wielkogabarytowe i problematyczne, takie jak meble oraz złom, odpady przemysłowe czy odpady komunalne. Doskonale wiemy, jak radzić sobie z utylizacją każdego z nich, dlatego świadcząc takie usługi w pełni dbamy również o środowisko naturalne. Specjalny kształt naszych kontenerów umożliwia nie tylko bezpieczny transport, ale także bezproblemowe składowanie i ładowanie. Ich specyficzna budowa oraz zastosowane do wykonania materiały zapewniają niesamowitą trwałość i odporność na wszelkie działania atmosferyczne.

Odpad, który można wrzucać do kontenera zawsze ustalamy przy zamówieniu. Natomiast ogólnie rzecz biorąc kontenery nadają się na odpady takie jak: gruz, ziemia, śmieci, odpady budowlane, śmieci poremontowe, papa, styropian, wełna mineralna, wata szklana, niewielkie ilości szkła, płyty kg, meble, deski, drewno, gabaryty, gałęzie, liście, trawa i inne. Niektóre odpady są tańsze w utylizacji, niektóre droższe – dlatego przy zamawianiu ustalamy cenę za kontener, a Ty określasz co będzie wrzucane.

Kontenery na gruz, które można znaleźć do wypożyczenia w naszej ofercie, wykonane są z grubej blachy, dodatkowo wyścielanej jedną warstwą o grubości pięciu milimetrów na dnie oraz trzech milimetrów na ścianach kontenera. Dno jest również chronione za pomocą poliuretanu. Ilość kontenerów każdorazowo dopasowujemy do twoich indywidualnych potrzeb i nawet, jeśli wszystkich potrzebujesz od razu, zapewniamy ich przywóz w jednej i tej samej chwili, dzięki czemu nie tracisz niepotrzebnie czasu. Śmieci, gotowe do odebrania, są odpowiednio zabezpieczane plandekami przymocowywanymi do burt kontenerów i zaciągane.

Rozmiary kontenerów na gruz i śmieci w Łodzi i okolicach

W ofercie znajdziesz różne wielkości kontenerów, możesz wybrać dowolny z nich, a my przywieziemy go do ciebie we wskazanym dniu oraz o wskazanej przez ciebie godzinie. Posiadamy zarówno małe kontenery na gruz jak i te duże. Firma oferuje między innymi:

  • Worek Big-Bag – o wymiarach ok 0,9 x 0,9 x 1,2m i ładowności do 1,5 tony

  • Kontener KP2 oraz KP3 w typie mulda, których pojemność wynosi 2 lub 3 metry sześcienne

  • Kontener KP5, którego wymiary to 3,4 x 1,7x 0,7 m;

  • Kontener KP7, którego wymiary to 3,4 x 1,7 x 1,3 m;

  • Kontener KP10, którego wymiary to 3,4 x 1,7 x 1,6 m;

  • Kontener KP15, którego wymiary to 3,8 x 2,3 x 1,7 m;

  • Kontener KP34, którego wymiary to 6,4 x 2,5 x 2 m;

Powyższe kontenery są najczęściej oraz najchętniej wybieranymi przez klientów ze względu na swoje rozmiary i uniwersalność. Spora pojemność oraz stosunkowo niewielkie wymiary powodują, że można na nie załadować naprawdę spore ilości odpadów. Jako takie sprawdzają się we wszystkich niezbędnych miejscach, jak place budowy czy place rozbiórkowe, podczas remontów mieszkań czy jako miejsce składowania trudnych ładunków, wielkogabarytowych oraz nieporęcznych.

Nie wszystkie kontenery nadają się na każdy typ odpadów. Kontenery o pojemnościach od KP2 do KP7 mogą być przeznaczone na odpady ciężkie – takie jak ziemia, gruz, kamienie itp. Natomiast kontenery od KP10 w górę są kontenerami na odpady lekkie. KP10 i KP15 mają dopuszczalną łądność do 4 ton, natomiast KP34 ma dopuszczalną ładowność do 8 ton. 

KP2, KP5 i KP7 to zdecydowanie najczęściej wybierane kontenery przez zamawiających. Te najmniejsze (i zarazem najtańsze) idealnie nadaję się na remonty małych pomieszczeń typu łazienka, czy kuchnia. KP7 – ten można zobaczyć niemal na każdej budowie w mieście. 

Kontener na gruz Łódz – a gdzieś dalej?

Poza Łodzią kontenery na gruz i śmieci dostarczamy do kilkudziesięciu miejscowości zlokalizowanych w niedalekiej odległości od miasta. Kontener możemy dostarczyć do takich miejscowości jak: Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Stryków, Ozorków, Kopanka, Grabina, Kalonka, Ksawerów, Lutomiersk, Rąbień, Starowa Góra, Rzgów, Andrespol i inne. Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty to zapraszamy do kontaktu.